Wyszukiwarka

Zapisy na imprezy

Zapisy na Wieczory
z marketingiem oraz inne
imprezy oranizowane przez ŚTM

zobacz

Baza wiedzy

Wartościowe strony, ciekawe filmy, dobre książki, badania, raporty
i analizy.

zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrybowania biuletynu Towarzystwa.


Logowanie

Służy przyjętym członkom do aktualizacji publicznego profilu.

zaloguj

wieczory z marketingiem kongres ludzi marketingu akademia ŚTM inicjatywy ŚTM index

Aktualności Towarzystwa

XI(LI) Wieczór z marketingiem 2.0 - 6.03.2014
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na XI(LI) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek marca (06.03.2014) w TVP Katowice.

W programie Wieczoru

>>>Prasa firmowa – szanse, wartości i perspektywy – przedstawi Ewa STĘPNIEWICZ, członek zarządu Stowarzyszenia Prasy Firmowej
>>>Pozwól pracownikowi zrozumieć - czyli rzecz o komunikacji wewnętrznej w praktyce, prezentacja Roberta OLEJARCZYKA
>>>Unia wspiera mikroprzedsiębiorstwa – o projekcie szkoleniowym opowie Agata HALAMA >>>Psy, wiosna i czyste miasta, czyli pomysł na kampanię wyborczą, prezentacja Tomasza SOBISZA z cyklu „Spoty reklamowe, stare i nowe”
>>>Gry symulacyjne i ich wartości biznesowe – o rynku gier oraz tworzeniu gier projektowanych i dedykowanych konkretnym celom, np. szkoleniom biznesowym, opowie ich twórca Grzegorz NAWARA.
wiecej

X(L) Wieczór z marketingiem 2.0 - 6.02.2014
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na X (L) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek lutego (06.02.2014) w TVP Katowice.

Wielu specjalistów z naszej branży coraz częściej pracuje na własny rachunek. W związku z tym prowadzą własną działalność godpodarczą lub planują ją rozpocząć.

Najbliższy Wieczór z marketingiem będzie poświęcony właśnie tej tematyce.
wiecej

Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków ŚTM
  Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Śląskiego Towarzystwa Marketingowego na Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków,które odbędzie się 17 stycznia 2014 roku o godz. 17.15
wiecej

Serdeczne życzenia świąteczne
  Wszystkim Członkom, Sympatykom i Przyjaciołom pragniemy złożyć życzenia spokojnych oraz pełnych ciepła świąt Bożego Narodzenia. Natomiast w nadchodzącym roku życzymy Wam wielu ciekawych wyzwań, inspirujących spotkań oraz skutecznej realizacji planów osobistych i zawodowych.
Zarząd Śląskiego Towarzystwa Marketingowego
wiecej

IX (XLIX) Wieczór z marketingiem 2.0 - programy lojalnościowe - 5.12.2003
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na IX (XLIX) Wieczór z marketingiem 2.0, poświęcony programom motywacyjno-lojalnościowym

W PROGRAMIE

Serce vs. Rozum - Racjonalne i emocjonalne elementy programów motywacyjno-lojalnościowych w praktyce – przedstawi Robert Olejarczyk, organizator i koordynator kilkunastu ogólnopolskich programów m-l.

Rozgryziony program lojalnościowy – o tym jak w niedużej firmie (centrum stomatologicznym) dba o swoich pacjentów i jakie prowadzi dla nich programy lojalnościowe, opowie Grażyna Bulek-Juranek, właścicielka Centrum Uśmiechu w Chrzanowie.

Prawo w marketingu – część druga – programy lojalnościowe vs. prawa konsumentów. W zawiłe aspekty prawa w działaniach marketingowych związanych z przygotowaniem i prowadzeniem programów lojalnościowych wprowadzi nas Jarosław Góra

wiecej

AKTYWNE ŚLĄSKIE MIKROPRZEDSIĘBIORSTWA - projekt szkoleniowy
  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków UE (PO Kapitał Ludzki):
Biznesowy język angielski: 48 godzin szkoleniowych
Marketing internetowy: 50 godzin szkoleniowych

Wszystkie szkolenia, materiały szkoleniowe, pomoce dydaktyczne oraz wyżywienie podczas szkoleń są bezpłatne.
wiecej

Zapraszamy na VIII (XLVIII) Wieczór z marketingiem 2.0
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na VIII (XLVIII) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek listopada (07.11.2013) w TVP Katowice.

Głównym tematem Wieczoru będzie: prawo w marketingu – w zawiłe aspekty prawa w działaniach marketingowych wprowadzi nas Jarosław Góra, szef Zespołu Prawa IP i Nowych Technologii w Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.

Piotr Fuglewicz opowie o przetwarzaniu języka naturalnego – co to jest i do czego może się przydać w marketingu?

Natomiast Marcin Stępel i Rafał Kisielewski z Banku BPH powiedzą, co zrobić, kiedy pojawia się problem z obsługą kredytu.

W cyklu prezentacji członków ŚTM przedstawi się Danuta Kubica

wiecej

Patronat nad Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości!
  Jak co roku, w listopadzie, Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-22 listopada. Śląskie Towarzystwo Marketingowe objęło patronat nad imprezą.
wiecej

IV Kongres - Program
  Data: 13.09.2013 - piątek
Miejsce: CINiBA, ul. Bankowa 11a, Katowice
Godziny: 13.00-20.00
Liczba miejsc: 90-100
Poczęstunek: bufet kanapkowy, domowe ciasto, napoje zimne i gorące

Nagrody: książki Onepress.pl, Wydawnictwa GALL, a także program AnoMail i Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
wiecej

IV Kongres Ludzi Marketingu – odsłona pierwsza
  Od czerwca pracujemy pilnie nad organizacją kolejnej, czwartej, edycji Kongresu Ludzi Marketingu. Miło nam poinformować, że prace organizacyjne dobiegają końca. Wszystkie najważniejsze elementy IV KLM mamy już ustalone. Sukcesywnie, w kolejnych odsłonach, będziemy Państwa informowali o prelegentach, tematach i partnerach Kongresu.
wiecej

I<    <    3 4 5 6 7 8 9   >   z 13 stron.

SMSapi 3w Salesmanago
Strona główna | Galeria zdjęć | Dołącz do nas | Kontakt | O ŚTM | Polityka prywatności | Statut | Redakcja |
Praca zespołowa firm: 3W Serwisy Informacyjne · Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz · Walter-Poplawski Consulting