Wyszukiwarka

Zapisy na imprezy

Zapisy na Wieczory
z marketingiem oraz inne
imprezy oranizowane przez ŚTM

zobacz

Baza wiedzy

Wartościowe strony, ciekawe filmy, dobre książki, badania, raporty
i analizy.

zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrybowania biuletynu Towarzystwa.


Logowanie

Służy przyjętym członkom do aktualizacji publicznego profilu.

zaloguj

wieczory z marketingiem kongres ludzi marketingu akademia ŚTM inicjatywy ŚTM index

Jest wiele definicji marketingu – bardziej i mniej ciekawych, lepiej i gorzej sformułowanych. Tak naprawdę marketing nie różni się od innych dziedzin życia, a jego prawdziwą siłą napędową jest ciekawość.

Ciekawość obu stron relacji rynkowych – marketerów i konsumentów. Dlaczego klienci kupują ten, a nie inny produkt? Jakie zaspokajają potrzeby? Co zrobić, aby produkt był lepszy, aby mogli go poznać i docenić konsumenci? Pytania można mnożyć w nieskończoność, a każde kolejne będzie istotniejsze od poprzedniego.

Z pytaniami rzecz nie jest wcale prosta. Ogólne łatwo zadawać, ale formułowanie pytań w kontekście konkretnego problemu nie jest już takie proste. Odwieczna prawda mówi, że nie można uzyskać dobrej odpowiedzi, jeżeli źle postawiono pytanie.

Jak stawiać dobre pytania? Jak formułować poprawne odpowiedzi? Jak wyciągać z tych relacji istotne wnioski? Do tego potrzebna jest wiedza. Zapraszamy do Akademii ŚTM


Śląskie Towarzystwo Marketingowe skupia ludzi mających olbrzymie doświadczenie zawodowe. Wielu z nich od dawna propaguje wiedzę marketingową i dzieli się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym, zyskując sławę świetnych trenerów i wykładowców. Postanowiliśmy wykorzystać ich potencjał tworząc Akademię ŚTM, w której progach Państwa witamy.

Pierwszym projektem realizowanym przez naszych Akademików, jest cykl szkoleń pod nazwą Marketing fundamentalny. Szkolenie dedykowane jest pracownikom działów marketingu, którzy pragną uporządkować oraz poszerzyć swoją wiedzę i dzięki temu realizować efektywny marketing w swojej firmie.


SMSapi 3w Salesmanago
Strona główna | Galeria zdjęć | Dołącz do nas | Kontakt | O ŚTM | Polityka prywatności | Statut | Redakcja |
Praca zespołowa firm: 3W Serwisy Informacyjne · Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz · Walter-Poplawski Consulting